خبرنگاران طرح نشانی استاندارد ملی در قصرشیرین به زودی عملیاتی می گردد

به گزارش مجله کارنیکان، قصرشیرین- خبرنگاران- فرماندار قصرشیرین گفت: طرح نشانی استاندارد ملی (جی. نف G-NAF) با همکاری ادارات و دستگاه های اجرایی در این شهرستان به زودی عملیاتی می گردد.

خبرنگاران طرح نشانی استاندارد ملی در قصرشیرین به زودی عملیاتی می گردد

مرادعلی تاتار روز دوشنبه در نخستین جلسه هماهنگی این طرح در محل فرمانداری قصرشیرین، اضافه نمود: سامانه ملی یکپارچه نشانی استاندارد یا جی نَف برای استاندارد سازی نشانی ها بر پایه کدگذاری ملی و مختصات موقعیت جغرافیایی از سیاست های دولت برای ارایه خدمات هوشمند اجرا می گردد.

وی اظهارداشت: این طرح در شهرستان قصرشیرین توسط اداره پست و با همکاری سایر دستگاه های اجرایی عملیاتی می گردد.

نماینده عالی دولت در قصرشیرین گفت: اجرای این طرح علاوه بر اینکه امکان آنالیز دقیق یک نشانی فیزیکی را فراهم می نماید عاملی مهم برای برنامه ریزی اداری و توسعه شهرستان قصرشیرین نیز هست.

تاتار ادامه داد: تهیه نقشه های پارسل بندی شده شهر و روستا برای این مهم احتیاج است و همچنین محله ها و مکان های بدون نام و نشانی و فاقد پلاک پستی نیز به زودی در کمیته نامگذاری معین تکلیف می شوند تا هرچه سریع تر این طرح در قصرشیرین اجرایی گردد.

وی گفت: یافتن آسان نشانی ها و همچنین ارایه سریع خدمات توسط دستگاه های امدادرسانی و خدمت رسان از مزایای این طرح است.

قصرشیرین در غرب کرمانشاه با بیش از186 کیلومتر مرز مشترک با عراق و 2 مرز رسمی و فعال پرویزخان و خسروی بیش از 27 هزار تن جمعیت ساکن دارد.

قصرشیرین دارای 2 بخش سومار - نفت شهر و بخش مرکزی است که بخش مرکزی این شهرستان دارای 28 روستای خالی از سکنه و 25 روستای دارای سکنه است.

منبع: ایرنا
انتشار: 17 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 961

به "خبرنگاران طرح نشانی استاندارد ملی در قصرشیرین به زودی عملیاتی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران طرح نشانی استاندارد ملی در قصرشیرین به زودی عملیاتی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید