خبرنگاران ترامپ با سوالات بی پاسخ خبرنگاران راهی کاخ سفید شد

به گزارش مجله کارنیکان، نیویورک- خبرنگاران- رئیس جمهوری آمریکا در حالی از بیمارستان خارج شد که به سوالات خبرنگاران پاسخ نداد و راهی کاخ سفید شد.

خبرنگاران ترامپ با سوالات بی پاسخ خبرنگاران راهی کاخ سفید شد

به گزارش خبرنگار خبرنگاران، دونالد ترامپ پس از سه روز بستری در بیمارستان نظامی والتر رید به دلیل ابتلا به ویروس مرگبار کرونا، ترجیح داد ادامه درمان را در کاخ سفید دنبال کند.

به هنگام خروج از بیمارستان خبرنگار فریاد زد چند نفر از کارکنان ایمن هستند؟ که ترامپ در پاسخ تنها به تشکر اکتفا کرد.

پس از آن در حالی که ترامپ علامت پیروزی را نشان می داد، خبرنگار فریاد زد آیا فکر می کنی سوپر ستاره هستی که ترامپ بدون اظهار نظری سوار بر خودرو شد.

رئیس جمهوری آمریکا در یادداشت توئیتری خود نوشته بود: ساعت 6:30 بعد از ظهر دوشنبه به وقت محلی، (بامداد سه شنبه) مرکز پزشکی والتر رید را ترک خواهم کرد. واقعا احساس خوبی دارم! از کووید نترسید و نگذارید بر زندگی شما مسلط شود.

ترامپ که می خواهد خود را قهرمان مبارزه با کووید-19 نشان دهد، ادامه داد: ما تحت دولت ترامپ برخی از داروها و دانش بسیار عالی را ایجاد کرده ایم. احساس من نسبت به 20 سال پیش بهتر است!

یش از این مارک میدوز رئیس کارکنان کاخ سفید به شبکه ان بی سی گفت: تصمیم در مورد اینکه آیا رییس جمهوری باید از بیمارستان مرخص شود امروز میان شخص ترامپ و تیم درمان وی گرفته می شود.

میدوز همچنین در مصاحبه دیگری با شبکه فاکس نیوز در مورد ترخیص ترامپ از بیمارستان در روز دوشنبه (به وقت محلی) اظهار خوشبینی کرد.

به گفته رئیس کارکنان کاخ سفید، پزشکان رییس جمهوری امروز یک ارزیابی انجام خواهند داد و سپس ترامپ با مشورت پزشکان تصمیم در مورد ترخیص از بیمارستان را اتخاذ می کند.

به گفته کارشناسان بهداشت حتی اگر ترامپ روز دوشنبه از بیمارستان مرخص شود، مراحل درمان وی همچنان ادامه خواهد داشت زیرا وی در حال دریافت دوز 5 روزه رمدیسیویر است.

ترامپ یازدهم مهرماه 1399 اعلام نمود که تست های تشخیصی انجام گرفته از او و ملانیا همسرش، مثبت است و دوره قرنطینه خود را آغاز می کنند وی سپس به دنبال وخامت بیماری به بیمارستان نظامی والتر رید منتقل شد.

منبع: ایرنا
انتشار: 21 آبان 1399 بروزرسانی: 21 آبان 1399 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 1157

به "خبرنگاران ترامپ با سوالات بی پاسخ خبرنگاران راهی کاخ سفید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ترامپ با سوالات بی پاسخ خبرنگاران راهی کاخ سفید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید