خبرنگاران استاندار کرمان: ظرفیت نخبگان در پیشبرد برنامه های توسعه استفاده می گردد

به گزارش مجله کارنیکان، کرمان - خبرنگاران - استاندار کرمان با بیان اینکه انجمن حمایت از توسعه استان کرمان محل حضور نخبگان و بزرگان است گفت: این فرصت ارزشمند برای پیشبرد برنامه های توسعه استان بهره برداری می گردد.

خبرنگاران استاندار کرمان: ظرفیت نخبگان در پیشبرد برنامه های توسعه استفاده می گردد

به گزارش خبرنگاران، علی زینی وند روز سه شنبه در نشست مشترک هیات مدیره انجمن حمایت از توسعه استان کرمان و استاندار با تشریح برنامه های اولویت دار، از بعضی پیشنهادهای مطرح شده برای تسریع اجرای کلان پروژه های استان، استقبال کرد.

وی ادامه داد: چگونگی تأمین اقتصادی کلان پروژه های استان کرمان یکی از دغدغه های اولویت دار ما است که کوشش می کنیم با استفاده از ظرفیت شرکت های عظیم راهبردی مناسبی برای اجرای آنها در پیش بگیریم.

استاندار کرمان در بخش دیگری از سخنانش بر پیگیری مجدانه طرح های تامین آب استان تاکید نمود و گفت: باید سناریوهایی که قابلیت عملی شدن دارند را برای عبور این استان از چالش کم آبی در برنامه زمانبندی تعیین دنبال کنیم.

همچنین در این نشست محمدرضا باهنر رییس هیات مدیره انجمن حمایت از توسعه استان کرمان هم ضمن تبریک انتصاب زینی وند به عنوان استاندار کرمان، بر آمادگی این انجمن برای همکاری با نماینده عالی دولت در استان تاکید نمود.

نشست مشترک هیات مدیره انجمن حمایت از توسعه استان کرمان و استاندار کرمان روز دوشنبه دهم آذر ماه 99 در محل دفتر انجمن در تهران برگزار گشت.

چهره هایی همچون رییس مجمع نمایندگان کرمان، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان، حسین مرعشی، محمدعلی کریمی و انجم شعاع هم در این نشست حاضر بودند.

منبع: ایرنا
انتشار: 10 دی 1399 بروزرسانی: 10 دی 1399 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 1260

به "خبرنگاران استاندار کرمان: ظرفیت نخبگان در پیشبرد برنامه های توسعه استفاده می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران استاندار کرمان: ظرفیت نخبگان در پیشبرد برنامه های توسعه استفاده می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید