حمله سیدجلال به رقبای پرسپولیس: هر بازیکنی خواستند جذب کردند

به گزارش مجله کارنیکان، سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس می گوید: در این چند سال صحبت از نظارت روی باشگاه ها بوده، اما این نظارت ها فقط روی باشگاه پرسپولیس است و انگار روی کار بقیه باشگاه ها نظارتی نیست.

حمله سیدجلال به رقبای پرسپولیس: هر بازیکنی خواستند جذب کردند

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، سید جلال حسینی درباره آخرین شرایط سرخپوشان پیش از شروع بیستمین دوره لیگ برتر گفت: کار نه فقط برای پرسپولیس بلکه برای همه تیم ها سخت است. از طرفی در این چند سال فشار زیادی روی پرسپولیس وارد شد و کمتر کسی فکر می کرد که با این همه فشار و هجمه های گوناگون، ما بتوانیم چنین عملکرد درخشانی داشته باشیم. پس از این چند سال موفقیت، فشار زیادی از بیرون از مجموعه باشگاه به ما وارد شد. در این چند سال بازیکنان خوب و زیادی از ما جدا شدند که سال جاری اوج آن بود. سال جاری بازیکنان زیادی از پرسپولیس جدا شدند و متاسفانه فرایند سال های گذشته تکرار شد؛ هرچند که شرایط این فصل سخت تر است چرا که بازیکنان بیشتری از ما جدا شدند و این مسائل کار را مشکل می نماید.

وی ادامه داد: با همه این مسائل و سختی هایی که وجود داشت توانستیم کارهای عظیم انجام دهیم اما سال جاری با سال های گذشته متفاوت است. با وجود همه فشارها و هجمه هایی که به ما وارد شده کادرفنی و بازیکنان کار خودشان را کردند. است ما به فینال آسیا رفتیم اما انگار هر چه بیشتر موفقیت کسب کردیم هجمه های بیشتری به ما وارد شده است که این مسائل کار را سخت می نماید. متاسفانه مسائل زیادی داریم.

کاپیتان پرسپولیس اضافه کرد: بازیکنان خوبی این فصل از ما جدا شدند اما می بینیم بعضی از تیم های دیگر خیلی راحت تر مسائل شان حل می گردد. با وجود اینکه بیشترین درآمدزایی را در این دو سه سال اخیر داشتیم اما کمترین دریافتی به بازیکنان پرسپولیس رسیده و هرچه بیشتر کوشش کردیم بیشتر ضربه خوردیم. از طرف دیگر افرادی بوده و هستند که هر چه خواستند صحبت کردند و حرف هایی زدند تا به ما هجمه وارد نمایند. همه می بینند که چه یاری هایی به بعضی از تیم ها شده و چه پول هایی به آنها رسیده است.

سیدجلال ادامه داد: این تیم ها بیشتر از همه تیم ها بازیکنان می گیرند، هر بازیکنی را که می خواهند جذب می نمایند و خیلی راحت بازیکنان سابق خود را برمی گردانند. در این چند سال صحبت از نظارت روی باشگاه ها بوده اما این نظارت ها فقط روی باشگاه پرسپولیس است و انگار روی کار بقیه باشگاه ها نظارتی نیست. نظارت داشتن خیلی هم اتفاق خوبی است و ما از آن استقبال می کنیم اما نه اینکه این موارد فقط برای پرسپولیس وجود داشته باشد. این حرفا کاملا قابل اثبات است. امیدوارم مدیران گذشته و فعلی باشگاه بگویند که چه فشارها و نظارتی روی پرسپولیس بوده است تا همه متوجه این موضوع بشوند. در عمل اما روی بقیه باشگاه ها چنین نظارتی نیست.

وی اضافه کرد: این باشگاه ها هر زمان خواستند بازیکنان گرانقیمت جذب کردند اما برای ما این مسائل امکان پذیر نیست. ما در این سه سال برای دومین بار است که به فینال لیگ قهرمانان آسیا می رویم اما انگار نه انگار. چرا این مسائل برای پرسپولیس وجود دارد؟ چرا سایر تیم ها اگر مسئله ای هم دارند خیلی راحت تر مسائل شان حل می گردد؟ ما در این چند سال هر چه بیشتر کوشش کردیم بیشتر ضربه خوردیم و این اصلا خوب نیست.

حسینی درباره بازی با سایپا که در هفته اول لیگ برتر بیستم قرار است برگزار گردد اضافه کرد: سایپا تیم خوب و جوانی است که همواره مقابل ما با همه توان بازی نموده است اما ما برای موفقیت و کسب سه امتیاز کوشش می کنیم. با این همه کار سخت است. اگر از من بپرسید باید بگویم سال جاری همه بازی ها سخت و مشکل خواهد بود و بازی آسان دیگر وجود ندارد.

کاپیتان پرسپولیس درباره حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا که کمتر از 50 روز دیگر در دوحه قطر برگزار خواهد شد و اینکه به عنوان کاپیتان تیم چقدر به قهرمانی در این مسابقات امیدوار هستی اضافه کرد: کادر فنی و بازیکنان تا اینجا کوشش خود را کردند که به این صندلی رسیدیم اما گاهی کار از دست کادر فنی و بازیکنان خارج می گردد. باید ببینیم در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد اما برای بازی فینال واقعاً دشواری های زیادی پیش روی ماست. احسان پهلوان، عیسی آل کثیر، وحید امیری، شجاع خلیل زاده و ... را همراه نداریم. وقتی چند تا از بهترین بازیکنان همراه شما نباشند کارتان مشکل تر از قبل می گردد. کادر فنی روزهای سختی را پشت سر گذاشته همه کوششش را نموده تا پرسپولیس به موفقیت برسد اما باید پذیرفت که کار آسان نیست.

سیدجلال درباره بازی با گل گهر که آخرین بازی تدارکاتی پرسپولیس پیش از شروع لیگ برتر بود و روز گذشته با برد سرخ پوشان همراه شده گفت: بازی بسیار پر فشاری برای هر دو تیم بود. اصولاً تیم های آقای قلعه نویی قلدر هستند و پر توان ظاهر می شوند. بازی دیروز هم برای هر دو تیم بازی سختی بود و فکر می کنم هم ما و هم گل گهر محک جدی برای این بازی خوردیم. در کل به نظر من این است که این بازی بسیار مفید بود و امیدوارم که اثرات آن را در لیگ برتر ببینیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 آذر 1399 بروزرسانی: 19 آذر 1399 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 1216

به "حمله سیدجلال به رقبای پرسپولیس: هر بازیکنی خواستند جذب کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله سیدجلال به رقبای پرسپولیس: هر بازیکنی خواستند جذب کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید