شرح محسن هاشمی درباره استعفای یکی از اعضای شورای شهر تهران

به گزارش مجله کارنیکان، تهران (پانا) - رئیس شورای شهر تهران درباره استعفای یکی از اعضای شورای شهر توضیحاتی داد.

شرح محسن هاشمی درباره استعفای یکی از اعضای شورای شهر تهران

محسن هاشمی در حاشیه دویست و شصتمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران، درباره استعفای حجت نظری و علی اعطا گفت: آقای اعطا استعفا نداده است و درباره آقای نظری هم در حال حاضر خبر جدیدی ندارم که بیان کنم.

رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به ثبت استعفای رسمی حجت نظری در روز یکشنبه مطرح نمود: استعفا را ایشان به بنده دستی تحویل داده اند اما شاید بعدا ثبت رسمی نموده باشند. من استعفای غیررسمی ایشان را به هیات رئیسه تحویل دادم و قرار شد آقای امینی نایب رئیس شورای شهر گزارش مذاکره با آقای نظری برای منصرف کردن او از استعفا را به هیات رئیسه تحویل دهند که این گزارش ارائه شد و قرار است هیاتی چند نفره با ایشان جلسه داشته باشند و این جلسه عصر امروز برگزار خواهد شد .

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: آقای نظری قهر ننموده اند، بلکه استعفا داده اند. بنده استعفای رسمی ایشان را ندیده ام اما اعلام شد که متن این استعفا امروز در کارتابل آمده است. ما آیین نامه داریم و براساس آیین نامه عمل خواهیم کرد و یکشنبه تکلیف این مساله روشن می گردد.

رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به این سوال که با توجه به غیبت سه جلسه ای نظری در جلسات شورای شهر چه تصمیمی برای وی گرفته خواهد شد، گفت: هنوز سه جلسه نشده و گویا دو جلسه غیبت داشته اند که این عدم حضور می تواند به دلیل مرخصی باشد چراکه هنوز رسماً اتفاقی رخ نداده است. به طور کلی امروز مذاکراتی با ایشان انجام می گردد و در هیات رئیسه یک شنبه آینده درباره این موضوع تصمیم گیری و مشخص تکلیف می گردد.

هاشمی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه سال گذشته نیز ناهید خداکرمی و بهاره آروین اعضای شورای شهر تهران استعفا دادند، توضیح داد: هرکس که در جلسه از جای خود بلند گردد، به معنای استعفا نیست.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 19 بهمن 1399 بروزرسانی: 19 بهمن 1399 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 1385

به "شرح محسن هاشمی درباره استعفای یکی از اعضای شورای شهر تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح محسن هاشمی درباره استعفای یکی از اعضای شورای شهر تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید