تأیید واکسن مدرنا در اتحادیه اروپا

به گزارش مجله کارنیکان، رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا در ادامه توییت خود آورده است که هر چه زوتر برای تایید این واکسن در اتحادیه اروپا اقدام خواهد نمود.

تأیید واکسن مدرنا در اتحادیه اروپا

با ما سفر کنید و با لحظه آخری تور اروپا از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

آژانس دارویی اروپا سلامت واکسن ساخته شده توسط شرکت آمریکایی مدرنا را به طور مشروط مورد تایید قرار داد. در صورت تأیید نهایی کمیسیون اتحادیه اروپا این دومین واکسنی خواهد بود که در اتحادیه اروپا مجوز می گیرد. آژانس دارویی اتحادیه اروپا (EMA) روز چهارشنبه 6 ژانویه (17 دی) اعلام نمود که صدور مجوز مشروط واکسین آمریکایی کرونا موسوم به مدرنا را توصیه می نماید.

واکسن بایون تک-فایزر در حال حاضر تنها واکسنی است که در سطح اروپا مجوز گرفته و تزریق آن در کشور های اروپایی از جمله آلمان شروع شده است.

آمریکا و کانادا قبلا واکسین مدرنا را مورد تایید قرار داده اند. خبرگزاری رویترز گزارش داده که احتمالا کمیسیون اتحادیه اروپا به زودی این واکسن را تایید کند. اورزولا فون درلاین، رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا هم در توییتر از خبر خوب در ارتباط با کوشش برای فراهم کردن واکسن کووید-19 برای اروپایی ها نوشته است.

رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا در ادامه توییت خود آورده است که هر چه زوتر برای تایید این واکسن در اتحادیه اروپا اقدام خواهد نمود.

منبع: دویچه وله

منبع: فرادید
انتشار: 21 بهمن 1399 بروزرسانی: 21 بهمن 1399 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 1500

به "تأیید واکسن مدرنا در اتحادیه اروپا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تأیید واکسن مدرنا در اتحادیه اروپا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید