بستری 684 بیمار کرونایی در 24 ساعت گذشته در تهران

به گزارش مجله کارنیکان، رئیس ستاد مبارزه با کرونای استان تهران از بستری 684 بیمار کرونایی جدید در بیمارستان های استان تهران خبر داد.

بستری 684 بیمار کرونایی در 24 ساعت گذشته در تهران

به گزارش فارس، علیرضا زالی رئیس ستاد مقابله با کرونای استان تهران در گفت وگویی تلویزیونی از بستری 684 بیمار کرونایی جدید در بیمارستان های استان تهران در 24 ساعت گذشته خبر داد.

وی اضافه نمود: از این تعداد 121 نفر در بخش های ویژه بستری شده اند و 563 نفر دیگر در بخش های عادی که سهم بیماران ویژه 17 درصد کل بیماران بوده است.

زالی اعلام کرد: از کل افرادی که با علائم بیماری کرونا به بیمارستان ها و مراکز درمانی مراجعه کرده اند 9درصد افرادی بوده اند که نیاز به بستری داشته اند.

وی اضافه نمود: این در حالی است که در شبانه روز گذشته 640 نفر از بیماران کرونایی از بیمارستان ها ترخیص شدند که هنوز بار ورودی بیماران بیش از بار خروج بیماران است.

رئیس ستاد مقابله با کرونای استان تهران اعلام کرد: از ابتدای این هفته روزانه هزار نفر بیش از گذشته به مراکز بهداشتی ما (مراکز 16 ساعته سلامت) مراجعه کرده اند که این افراد شرایط مناسب تری داشته اند و عمدتاً نیازی به بستری در بیمارستان نداشته و در منزل تحت نظر پزشکان ما مداوا می شوند.

زالی در خصوص نامه اش به وزیر بهداشت برای استفاده از دانش آموختگان رشته های پزشکی مشمول خدمت سربازی گفت: بخش زیادی از افرادی که در مقاطع مختلف تحصیلی بوده اند و امروز به سربازی رفته اند کسانی هستند که در رشته های پزشکی و پیراپزشکی تحصیل کرده اند و می توانند به صورت امریه در مجموعه های بهداشتی و درمانی به کمک کادر درمانی بیایند.

وی اضافه نمود: ما در فروردین ماه هم چنین تجربه ای را داشتیم که تجربه خوبی بود و با کمک نیروی انتظامی محقق شد و امیدوارم این بار هم این پیشنهاد ما از سوی بخش های مختلف نیروهای مسلح مورد موافقت قرار گیرد.

منبع: فرارو
انتشار: 29 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 1047

به "بستری 684 بیمار کرونایی در 24 ساعت گذشته در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بستری 684 بیمار کرونایی در 24 ساعت گذشته در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید