بازیکن سفارشی قبول نمی کنم، شهرداری آستارا شگفتی لیگ یک خواهد بود

به گزارش مجله کارنیکان، به گزارش خبرنگاران، حسن اشجاری عصر چهارشنبه در نشست خبری با بیان اینکه 13 بازیکن جوان به تیم اضافه شده است، اظهار کرد: تایم تست های فنی از بازیکنان به اتمام رسیده است و هیچ بازیکن سفارشی و فرمایشی رو قبول نکرده و نخواهم کرد.

بازیکن سفارشی قبول نمی کنم، شهرداری آستارا شگفتی لیگ یک خواهد بود

وی با بیان اینکه بازیکن خوب فوتبال در زمین بازی باید از نظر فنی به تیم کمک کند، افزود: هدف اول من به عنوان سرمربی حفظ سهمیه لیگ یک و سپس شگفتی سازی و صعود به لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور خواهد بود.

اشجاری، با تاکید بر اینکه بودجه امسال تیم شهرداری شاید بودجه یک سوم سایر تیم های لیگ یک نباشد، گفت: 15 بازیکن آستارایی در تیم شهرداری عضو هستند و قطعاً این بازیکنان به آینده فوتبال آستارا کمک خواهند کرد.

وی از اتمام جابجایی خبر داد و گفت: تیم فوتبال شهرداری آستارا با 39 بازیکن قرار داد دارد که از این تعداد 20 بازیکن بزرگسال، 9 بازیکن زیر 23 سال و مابقی زیر 21 سال هستند.

سرمربی شهرداری آستارا افزود: تیم فوتبال شهرداری آستارا تیم کم حاشیه ای است و مبلغ قرارداد بازیکنان و کادر فنی تیم کم است.

اشجاری با تاکید بر اینکه حق بازیکنان شایسته است که در تیم بازی کنند و ما این انتخاب ها را با دقت انجام داده ایم، اظهار کرد: تیم شهرداری آستارا با کمتر از دو میلیارد تومان هزینه از لیگ دسته دوم به لیگ دسته یک صعود کرد.

وی تنها دغدغه تیم را نواقص ورزشگاه وحدت و احتمال میزبانی از تیم های مهمان در ورزشگاه های سردار جنگل رشت و یا تختی انزلی بیان کرد و افزود: با توجه به تعداد بازی در لیگ، یک تورنمنت طولانی و فرسایشی پیش رو داریم و با اتحاد به موفقیت فکر می کنیم.

اشجاری با تقدیر از حمایت های شهرستانی که از شهرداری آستارا می شود، گفت: متأسفانه برخی افراد معلوم الحال در فضای مجازی در مورد اتفاقات تیم فوتبال داماش گیلان بنده و خانواده ام را مورد فحاشی و تهدید قرار می دهند.

اشجاری، شرح داد: هیچ مسئله ای با شهر رشت و طرفداران تیم فوتبال داماش گیلان ندارم و از آنها می خواهم این رفتار غیر اخلاقی را ادامه ندهند. تنها به تیم فوتبال شهرداری آستارا و موفقیت های این تیم فکر می کنم.

شهرداری آستارا در حال حاضر اسپانسری ندارد

مدیرعامل شهرداری آستارا نیز در این نشست با اشاره به اینکه ما بعد از جذب بازیکنانمان اردوی خوب 10 روزه ای را در تهران برگزار کردیم، گفت: تیم شهرداری آستارا در اولین دیدار خود در لیگ دسته یک به مصاف تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر خواهد رفت.

آرش بابلیان با بیان اینکه متأسفانه تیم شهرداری آستارا اسپانسر ندارد و هیچ شرکتی چه خصوصی یا دولتی در رایزنی های مختلف آماده عقد قرارداد با تیم ما نیست، افزود: مسائل موجود اقتصادی کشور باعث شده تا شرکت های اقتصادی خصوصی و یا دولتی، اسپانسری تیم ها را فعلاً قبول نکنند.

وی با اشاره به پیشرفت فیزیکی 60 درصدی رختکن تیم های میزبان و مهمان در ورزشگاه وحدت آستارا، گفت: ساخت نیمکت بازیکنان ذخیره و کادر فنی برای ورزشگاه وحدت آستارا در حال ساخت است و تنها مشکل اصلی ساخت فنس دور زمین می باشد و امیدواریم با همکاری و هماهنگی کننده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی این مشکل نیز رفع شود.

بابلیان، اظهار کرد: حقوق معوقه بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال شهرداری آستارا پرداخت خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 آذر 1399 بروزرسانی: 29 آذر 1399 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 1236

به "بازیکن سفارشی قبول نمی کنم، شهرداری آستارا شگفتی لیگ یک خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکن سفارشی قبول نمی کنم، شهرداری آستارا شگفتی لیگ یک خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید