امهال اقساط تسهیلات تاسیسات گردشگری اردبیل

به گزارش مجله کارنیکان، ایرنا/ رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان اردبیل از امهال اقساط تسهیلات تاسیسات گردشگری اردبیل اطلاع داد.

امهال اقساط تسهیلات تاسیسات گردشگری اردبیل

اقساط تسهیلات تاسیسات گردشگری اردبیل امهال شد

محمدرضا شایقی گفت: با شیوع ویروس کرونا بخش گردشگری بیش از سایر بخشها متضرر شده و کسب و کارها در این حوزه با آسیب جدی روبه رو شدند که جبران بخشی از این خسارات از دغدغه های اصلی در اردبیل بود و در این زمینه تلاشهای همه جانبه ای از سوی مدیرکل میراث فرهنگی استان اجرا شده است.

او با اشاره به حمایتهای اجرا شده از تاسیسات گردشگری و کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در این حوزه اعلام کرد: علاوه بر اقساط تسهیلات، مالیات، بهای برق، گاز و آب این تاسیسات نیز با توجه به آسیب این بخش تا انتها سال 99 امهال شده است.

شایقی اضافه نمود: این اقدام گامی مهم در راستای حمایت از تاسیسات و کسب و کارهای گردشگری بشمار می رود، چرا که در شرایط فعلی اغلب تاسیسات گردشگری با رکود و تعطیلی روبه رو بوده و توان پرداخت اقساط تسهیلات و سایر هزینه ها را ندارند.

به علت شیوع بیماری کرونا درآمد حاصل از ورود گردشگران به تاسسیات اقامتی رسمی استان اردبیل در نیمه اول سال جاری در مقایسه با زمان مشابه سال گذشته بیش از 70 درصد کاهش یافته است. حوزه گردشگری این استان جز آسیب پذیرترین بخش های آسیب دیده از کرونا است.

منبع: همگردی
انتشار: 7 دی 1399 بروزرسانی: 7 دی 1399 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 1254

به "امهال اقساط تسهیلات تاسیسات گردشگری اردبیل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امهال اقساط تسهیلات تاسیسات گردشگری اردبیل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید