اروپا در خصوص تحریم تسلیحاتی ایران پیشنهاداتی ارائه می نماید

به گزارش مجله کارنیکان به نقل از روزنامه فایننشال تایمز، کلی کرافت، نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد روز پنج شنبه در مصاحبه با این روزنامه گفت که کشورهای اروپایی قصد دارند درباره پیش نویس قطعنامه آمریکا علیه ایران به واشنگتن پیشنهاداتی ارائه نمایند.

اروپا در خصوص تحریم تسلیحاتی ایران پیشنهاداتی ارائه می نماید

با ما سفر کنید و با تور اروپا ارزان از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

کلی کرافت در مصاحبه خود درباره آخرین گفت وگوهای خود با سه کشور اروپایی در مورد این قطعنامه گفت: من، بازی بزدل انجام نمی دهم- مسئله خیلی جدی تر از آن است که بخواهیم بازی بزدل انجام دهیم.

کرافت همچنین گفت که سه کشور اروپایی که عضو شورای امنیت و جزو امضاکنندگان توافق هسته ای برجام هستند (فرانسه، انگلیس و آلمان) به او گفته اند پیشنهاداتی درباره قطعنامه آمریکا دارند، اما هنوز پیشنهادی به صورت مکتوب به وی ارائه نکرده اند.

او گفت: مایه تأسف است که هنوز هیچ پیشنهاد مکتوبی از آنها دریافت نکردم؛ اگر چنین چیزی در اختیار داشتم، این می توانست نقطه شروعی تدوین پیش نویس یک تحریم تسلیحاتی ساده استفاده کنیم. خیلی صادقانه به شما بگویم که کاسه صبرم دارد لبریز می گردد!

اظهارات این نماینده آمریکا در سازمان ملل در حالی بیان می گردد که شورای امنیت سازمان ملل متحد شامگاه پنج شنبه به وقت محلی رأی گیری در مورد قطعنامه پیشنهادی آمریکا علیه ایران را به صورت مجازی شروع کرد.

انتظار می رود که این رأی گیری تا ساعت 17:30 دقیقه بعدازظهر به وقت محلی به طول انجامد. نتایج نهایی این رأی گیری نیز در یک نشست شورای امنیت اعلام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 مهر 1399 بروزرسانی: 11 مهر 1399 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 1073

به "اروپا در خصوص تحریم تسلیحاتی ایران پیشنهاداتی ارائه می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اروپا در خصوص تحریم تسلیحاتی ایران پیشنهاداتی ارائه می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید